Дарина Зевіна на Кубку світу обігнала трикратну олімпійську чемпіонку

3 Вересня 2016, 19:38

Наша плавчиня виграла заплив на 50 метрів на спині

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Дарина Зевіна</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>НОК</span> <span>України</span></span></p>
Дарина Зевіна. Фото НОК України

Українка Дарина Зевіна завоювала "золото" на етапі Кубка світу в Москві. У фінальному запливі на 50-метровій дистанції на спині українська плавчиня показала найкращий результат - 26.25 секунди, випередивши трикратну олімпійську чемпіонку Ріо 2016 венгерку Катінку Хоссу на 0,25 сек.

"Бронзу" виборола представниця Австралії Емілі Сібом, яка поступилася українці 0,35 сек.

Ви зараз переглядаєте новину "Дарина Зевіна на Кубку світу обігнала трикратну олімпійську чемпіонку". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"