Олена Підгрушна виграла другу "бронзу" на етапі кубка світу з біатлону

5 Грудня 2015, 17:51

Ще одна українка Ольга Абрамова зайняла 7-е місце

<p style="text-align: justify;">Олена Підгрушна знову на подіумі. Фото AFP</p>
Олена Підгрушна знову на подіумі. Фото AFP

Сьогодні в шведському Остерсунді в рамках першого етапу кубка світу з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка

Українська біатлоністка Олена Підгрушна, як і в четверговою індивідуальній гонці, завоювала бронзову медаль.

Перше місце зайняла чешка Габріела Саукалова. Друге місце дісталося італійці Федеріці Санфіліппо, що вперше піднялася на п'єдестал.

Хороші результати серед українок також показали Ольга Абрамова і Юлія Джима - 7-е і 13-е місце відповідно. Надія Бєлкіна прийшла до фінішу 30-ю.

Валя Семеренко, оговтавшись від застуди, невдало провела спринтерську гонку, фінішувавши 67-ю. Вона, як і Яна Бондар, яка прийшла до фінішу 71-ю пропустить гонку переслідування.

456788

Ви зараз переглядаєте новину "Олена Підгрушна виграла другу "бронзу" на етапі кубка світу з біатлону". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"