Француз Мартен Фуркад виграв гонку переслідування

Українець Дмитро Підручний посів дев'яте місце

Фініш Фуркада. Фото AFP
Фініш Фуркада. Фото AFP.
Француз Мартен Фуркад виграв гонку переслідування //smm9.ollcdn.net/img/article/6732/2_main.jpg //smm3.ollcdn.net/img/article/6732/2_tn.jpg Інші Українець Дмитро Підручний посів дев'яте місце

Сьогодні в Остерсунді пройшла чоловіча гонка переслідування Кубка світу з біатлону. Вигравши спринт з майже хвилинним відривом від переслідувачів, француз Мартен Фуркад легко доїхав першим і до фінішу – і це з трьома промахами.

А на фініші Фуркад чекав свого партнера по команді Кантена Фійона Майєра, який фінішував третім. Між французами вклинився німець Арнд Пайффер.

Найкращий з українців Дмитро Підручний, що стартував восьмим, зумів приїхати до фінішу в топ-10.

Результатигонки переслідування:

1.Мартен Фуркад(Франція) -31.22,4 (1 + 0 + 1 + 1)
2.Арнд Пайффер(Німеччина) -+35,1(0+1+0+0)
3.КантенФійонМайї(Франція) -+55,2(0+0+1+1)

Українці

9.Дмитро Підручний-+1.11,7 (0 + 1 + 1 + 0)
40.ВолодимирСемаков-+3.25,2 (1 + 2 + 1 + 0)
44.Артем Прима-+3.40,2 (0 + 0 + 2 + 0)
57.Сергій Семенов-+5.08,9 (0 + 2 + 3 + 0)

Ви зараз переглядаєте новину " Француз Мартен Фуркад виграв гонку переслідування". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"