Головній красуні світового дзюдо Дарині Білодід – 18 років: яскраві фото із соцмереж чемпіонки

10 Жовтня 2018, 13:51

Наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо святкує 18-річчя

У вересні українська спортсменка Дарина Білодід стала сенсацією чемпіонату світу з дзюдо, завоювавши "золото" в самому юному в історії цього виду спорту віці. Тоді нашій дзюдоїстці було 17 років, а 10 жовтня чемпіонка світу стала повнолітньою – Дарині виповнилося 18 років.

Дарина Білодід стала першою українкою в історії, якій вдалося виграти чемпіонат світу з дзюдо.

Нещодавно  наша зірочка дзюдо розповіла "Сегодня" про сльози на чемпіонаті світу, камбек після перелому щелепи, леопарда для Бубки, випробування Інстаграмом і посвячення в компанію Верняєва.

Яскраві фото з Instagram Дарини Білодід:

Дарина Білодід

Нагадаємо, що українська дзюдоїстка Дарина Білодід стала переможницею чемпіонату світу в Баку в категорії до 48 кг. У фінальній сутичці Білодід іппон (найвища оцінка, яку боєць може досягти в японських бойових мистецтвах) здолала представницю Японії Фуну Тонако. На шляху до цього тріумфу українка в півфіналі перемогла олімпійську чемпіонку Ріо-де-Жанейро 2016 року Паулу Парето, яка в підсумку стала бронзовим призером змагань в Баку.

Нагадаємо, що Дарина Білодід увійшла в топ-10 найкращих українських спортсменок за підсумками 2017 року за версією segodnya.ua

Ви зараз переглядаєте новину "Головній красуні світового дзюдо Дарині Білодід – 18 років: яскраві фото із соцмереж чемпіонки". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"