Гірськолижниця Анна Феннінґер виграла великий Кришталевий глобус

22 Березня 2015, 14:54

Австрійка Анна Феннінґер за підсумками сезону Кубка світу завоювала великий Кришталевий глобус

У неділю в Мерібелі (Франція) відбувся заключний старт сезону. Переможцем у гігантському слаломі стала Анна Феннінґер – 2 хвилини 26,91 секунди, що випередила за підсумками двох спроб свою співвітчизницю Еву-Марію Брем (+0,38) і словенку Тіну Мазе (+0,46) відповідно.

Завдяки цій перемозі Феннінґер (1553 очки) випередила Мазе (1531) в загальному заліку Кубка світу за підсумками сезону, а також завоювала малий Кришталевий глобус у гігантському слаломі.

У загальному заліку чоловічого Кубка світу переміг австрієць Марсель Хіршер (1448), другим став норвежець К'єтіль Янсруд (1288), замкнув трійку француз Алексі Пентюро (1006).

Ви зараз переглядаєте новину "Гірськолижниця Анна Феннінґер виграла великий Кришталевий глобус". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"