Ілона Семків виграла "срібло" чемпіонату Європи з боротьби

У фіналі українка поступилася землячці Марії Стадник

Ілона Семків. Фото Facebook
Ілона Семків. Фото Facebook.
Ілона Семків виграла "срібло" чемпіонату Європи з боротьби //smm2.ollcdn.net/img/article/10177/21_main_new.1493794186.jpg //smm2.ollcdn.net/img/article/10177/21_tn.1493794186.jpg Інші У фіналі українка поступилася землячці Марії Стадник

На чемпіонаті Європи з боротьби, який стартував в сербському місті Нові-Сад першу нагороду українській команді принесла Ілона Семків. Вона виграла континентальне "срібло".

У ваговій категорії до 48 кг Семків дійшла до фіналу, де поступилася екс-українці Марії Стадник, яка виступає за Азербайджан.

Ви зараз переглядаєте новину " Ілона Семків виграла "срібло" чемпіонату Європи з боротьби". Інші Новости Крыма дивіться в блоці "Останні новини"