Каноїст Шеметило завоював другу медаль для України на чемпіонаті Європи

13 Липня 2014, 21:27

Наш спортсмен виграв "срібло" на дистанції 5000 м

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Едуард</span> <span class="hps">Шеметило</span> <span class="hps">на</span> <span class="hps">подіумі.</span> <span class="hps">фото</span> <span class="h
Едуард Шеметило на подіумі. фото

В одному з останніх видів програми чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, що завершився в німецькому Бранденбурзі, збірна України отримала свою другу медаль. "Срібло" на дистанції 5000 м завоював Едуард Шеметило.

У вирішальному заїзді Шеметило показав час 22.47,687, майже на хвилину відставши від переможця змагань німця Себастьяна Бренделя. Також на п'єдестал пошани з "бронзою" піднявся Павло Петров з Росії.

Таким чином, Україна завершила першість континенту з двома нагородами - днем раніше Денис Коваленко, Ельнур Ахадов, Дмитро Янчук та Тарас Міщук добули "бронзу" у фінальному заїзді каное-четвірок на дистанції 1000 м. А ось олімпійський чемпіон-2012 каноїст Юрій Чебан в неділю залишився без медалі, фінішувавши п'ятим на коронній спринтерській дистанції 200 м.

Ви зараз переглядаєте новину "Каноїст Шеметило завоював другу медаль для України на чемпіонаті Європи". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"