Касьянов піднявся на третє місце після сьомого виду багатоборства на ЧС в Лондоні

12 Серпня 2017, 16:55

Попереду ще стрибки з жердиною, метання списа і біг на 1500 метрів

<p style="text-align: justify;">Олексій Касьянов. Фото AFP</p>
Олексій Касьянов. Фото AFP

Український багатоборець Олексій Касьянов продовжує боротьбу за медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні.

У метанні диска українець показав свій найкращий результат сезону - 48.79, що дозволило стати йому другим у своїй групі і піднятися на третє місце в сумарному заліку
. Після шести видів він йшов п'ятим.

Лідером залишився француз Кевін Майер (6296 очок), за ним йде німець Ріко Фраймут (6272), у Касьянова 6095 очок.

Метання диска стало сьомим видом в програмі багатоборства після бігу на 100 метрів, стрибків у довжину, штовхання ядра, стрибків у висоту, бігу на 400 метрів і на 110 метрів з бар'єрами.
Пізніше сьогодні десятиборці змагатимуться в стрибках з жердиною, метанні списа і бігу на 1500 метрів.

Нагадаємо, що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали. Головна наша надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко пробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.

Ви зараз переглядаєте новину "Касьянов піднявся на третє місце після сьомого виду багатоборства на ЧС в Лондоні". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"