Китайці знову стали кращими в світі в настільному тенісі

6 Травня 2018, 19:43

Чоловіча збірна Китаю стала переможцем командного чемпіонату світу з настільного тенісу

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Збірна</span> <span>Китаю</span> <span>-</span> <span>переможець</span> <span>чемпіонату</span> <span>світу</span> <spa
Збірна Китаю - переможець чемпіонату світу

Чоловіча команда Китаю завоювала золоті медалі на командному чемпіонаті світу з настільного тенісу в Швеції. У фіналі збірна Китаю перемогла команду Німеччини з рахунком 3-0. Третіми стали команди Південної Кореї та Швеції.

Нагадаємо, що
Україна зупинилася в кроці від історичних медалей чемпіонату світу з настільного тенісу. Жіноча збірна вперше в історії пробилася до чвертьфіналу, де поступилася команді Японії з рахунком 0: 3. Склад жіночої збірної України: Маргарита Песоцька, Тетяна Біленко та Анна Гапонова. Чоловіча збірна України не змогла пробитися на турнір.

Отметим также, что интересный случай произошел в женском турнире. Команды Южной и Северной Кореи должны были играть друг против друга, но игра не состоялась – збірні двох Корей відмовились грати одна проти одної. Суперниці вийшли на матч, потиснули один одному руки, привітали з виходом до фінальної частини чемпіонату світу, і в півфіналі гратиме Об'єднана команда Кореї, як це вже було один раз 27 років тому. Тоді Об'єднана команда Кореї на Чемпіонаті світу 1991 року перемогла в фіналі китайську команду і завоювала "золото".

Ви зараз переглядаєте новину "Китайці знову стали кращими в світі в настільному тенісі". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"