Марі Дорен Абер виграла індивідуальну гонку чемпіонату світу

Кращий результат серед українців показала Ірина Варвинець

Марі Дорен Абер виграла "золото". Фото AFP
Марі Дорен Абер виграла "золото". Фото AFP.
Марі Дорен Абер виграла індивідуальну гонку чемпіонату світу //smm5.ollcdn.net/img/article/6978/68_main.jpg //smm2.ollcdn.net/img/article/6978/68_tn.jpg Інші Кращий результат серед українців показала Ірина Варвинець

Два перші місця зайняли французькі біатлоністи в індивідуальній гонці чемпіонату світу. "Золото" виграла Марі Дорен Абер, яка всього на 12 секунд випередила свою співвітчизницю Анаіс Бескон. Третє місце виграла німкеня Лаура Дальмаєр.

Була близька до світової медалі і українка Ірина Варвинець. Однак промах на останній стрільбі відкинув Варвинець на дев'яте місце.