Мартен Фуркад виграв гонку переслідування

14 Грудня 2014, 16:35

Кращий з українців Артем Прима - в третьому десятку

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Чергова перемога</span> <span class="hps">Фуркада</span><span>.</span> <span class="hps">Фото</span> <span class="hps">AFP</span></span></p>
Чергова перемога Фуркада. Фото AFP

Чоловічий персьют завершив програму другого етапу Кубка світу в Хохфільцені. Перша половина дистанції була справжнім переслідуванням: першим йшов переможець спринту Йоханнес Бо, а за ним - велика група суперників секундах в 20-ти. Поки у норвежця йшла стрілянина, його першій позиції ніхто не погрожував. Але як тільки Бо-молодший двічі помилився в першій стійці, він тут же втратив лідерство, і навіть незважаючи на чистий четвертий рубіж, повернутися на подіум вже не зумів.

А після першої стійки попередній подіум поділили Мартен Фуркад, Симон Шемпп і Яків Фак. Так вони і фінішували. Але якщо француз і німець були ідеально точні на всіх чотирьох рубежах, то словенець в останній стрільбі одного разу схибив, і змушений був добувати "бронзу" у важкій боротьбі з тим же Йоханнесом Бо і Антоном Шипуліним.

Знову кращим серед наших біатлоністів став Артем Прима - він зумів зберегти місце в тридцятці найкращих. Прогресу з 36-го на 31-е місце домігся Дмитро Підручний. Прикро, що Артем і Діма не впоралися з останніми пострілами, причому у Підручного це виявився єдиний промах в гонці.

Кубкові очки зумів набрати і Сергій Семенов, який фінішував 35-м. Поліпшив своє місце після спринту і Олександр Жирний, але чотири промахи поки не дозволили йому боротися за кубкові очки.

Завдяки перемозі і провалу Свендсена, перше місце в загальному заліку знову зайняв Мартен Фуркад. Після 81-го місця в відкривала сезон у чоловіків індивідуалці Остерсунді, переможець торішнього Кубка світу вже до закінчення другого етапу повернув собі жовтий боб. Свендсен відстає від француза на 13 очок. Кращий з українців, Сергій Семенов, на 21-му місці.

Результати спринту

1. Мартен Фуркад (Франція) - 32.53,7 (0 + 0 + 0 + 0)
2. Сімон Шемпп (Німеччина) - + 4,1 (0 + 0 + 0 + 0)
3. Яків Фак (Словенія) - +10,9 (0 + 0 + 0 + 1)

Українці
29. Артем Прима - +2.41,4 (0 + 1 + 0 + 1)
31. Дмитро Підручний - +2.48,3 (0 + 0 + 0 + 1)
35. Сергій Семенов - +3.03,5 (1 + 1 + 1 + 0)
51. Олександр Жирний - +5.37,3 (0 + 1 + 2 + 1)

Ви зараз переглядаєте новину "Мартен Фуркад виграв гонку переслідування". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"