Майкл Фелпс не зміг завоювати медаль у першому міжнародному турнірі після повернення

22 Серпня 2014, 15:20

Найтитулованіший олімпієць в історії зайняв четверте місце на 100-метрівці кролем

<p style="text-align: justify;">Майкл Фелпс. Фото AFP</p>
Майкл Фелпс. Фото AFP

Найтитулованіший спортсмен в історії Олімпійських ігор Майкл Фелпс став четвертим на 100-метрівці кролем на міжнародному Тихоокеанському чемпіонаті з плавання, який проходить в австралійському Голд-Кості.

Найкращий час показав австралієць Кемерон Макевой - 47,82 секунди, другим став американець Натан Едріан (48,30), третім - австралієць Джеймс Магнуссен (48,36).

Фелпс фінішував з результатом 48,51 секунди. Для 18-кратного олімпійського чемпіона, який брав паузу в кар'єрі після Ігор-2012 в Лондоні, цей фінальний заплив став першим на міжнародних змаганнях після повернення в спорт.

Ви зараз переглядаєте новину "Майкл Фелпс не зміг завоювати медаль у першому міжнародному турнірі після повернення". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"