Світовий рекорд в напівмарафоні впав на змаганнях в Валенсії

Ефіопка Нетсанет Гудете Кебеде встановила новий світовий рекорд в напівмарафоні

Нетсанет Гудете Кебеде. Фото Getty
Нетсанет Гудете Кебеде. Фото Getty.

Ефіопка Нетсанет Гудете Кебеде встановила світовий рекорд в напівмарафоні серед жінок на чемпіонаті світу в Валенсії.

Кебеде подолала дистанцію 21 км 97,5 метрів зі світовим рекордом – 1 година 6 хвилин 11 секунд. Другою і третьою фінішували кенійки Джойсілін Джепкосгеї (1: 06.56) і Паулін Кавеке Камулу (1: 06.56).

У чоловіків у цій дисципліні перемогу здобув кенієць Джеффрі Кіпсанг Камворор з результатом 1 година 2 секунди. Друге місце зайняв Абрахам Наібеї Черобен з Бахрейну (1: 00.22), замкнув трійку найсильніших представник Еритреї Арон Кіфл (1: 00.31).

Нагадаємо, що раніше український боксер
Тарас Шелестюк пробіг знаменитий марафону Лос-Анджелесі.Дистанціюв42кмТараспробігза 3 години37хвилині31секунду.

РанішеАнтидопінгове агентствоКенії дискваліфікувало олімпійську чемпіонку Ріо-2016 в марафоні Джеміму Сумгонгначотири рокичерез позитивнудопінг-пробу.Удопінг-пробі32-річноїспортсменки,взятій 28 лютого поточногорокупоза змаганнями,бувзнайденийеритропоетин.ДискваліфікаціяСумгонгвідраховуєтьсяз 3 квітня2017 року,датипочаткуїїтимчасовоговідсторонення.

Ви зараз переглядаєте новину " Світовий рекорд в напівмарафоні впав на змаганнях в Валенсії". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"