"Монпельє" став переможцем Ліги чемпіонів з гандболу

27 Травня 2018, 22:33

У фіналі французький клуб обіграв земляків з "Нанта"

У німецькому Кельні пройшов фінал чоловічої Ліги чемпіонів з гандболу. У поєдинку за трофей зустрілися два французькі клуби – "Монпельє" і "Нант". Поєдинок завершився перемогою "Монпельє" з рахунком – 32:27 (16:13).

У матчі за третє місце ще один французький клуб "Парі Сен-Жермен" обіграв македонський "Вардар" – 29:28.

Для "Монпельє" – це другий титул в історії. Раніше команда вигравала Лігу чемпіонів у 2003 році. А найбільш титулованою командою є іспанська "Барселона", на рахунку якої дев'ять трофеїв.

Фото AFP

Нагадаємо, що другий рік поспіль і четвертий раз в історії угорський "Дьєр" виграв жіночу гандбольну Лігу чемпіонів. У фінальному поєдинку "Дьєр" в овертаймі переграв македонський "Вардар" – 27:26.

Раніше ми писали, що норвезька гандболістка звинуватила гравців збірної в крадіжці інтимних фотографій. Спортсменка стверджує, що Федерація покриває винних, щоб не роздувати скандал.

Нагадаємо, що чоловічий чемпіонат Європи 2018 року виграла збірна Іспанії, яка в фіналі обіграла Швецію.

Ви зараз переглядаєте новину ""Монпельє" став переможцем Ліги чемпіонів з гандболу". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"