На чемпіонаті Європи з легкої атлетики стався витік газу

11 серпня 2018, 11:23

Причиною затримки старту в ходьбі на ЧЄ в Берліні став витік газу на трасі

Витік газу на стадіоні стала причиною зат

Стартзмаганьвходьбіна20кілометрівужінокначемпіонатіЄвропи злегкоїатлетикивБерлінібуввідкладенийчерез витікгазунатрасі,повідомилакерівникделегаціїнейтральнихатлетівОленаОрлова.Стартбувнаміченийна 9:05за місцевим часоміспочаткубуввідкладенийнапівгодини.Новий часстарту-10:55(11:55 закиївським часом).Ічоловіки,іжінкипочнутьборотьбунадистанції20кмодночасно.

Нагадаємо,щоукраїнськабігунка
Ганна Рижикова в Берліні завоювала "срібло" чемпіонату Європи з легкоїатлетикинадистанції400метрівзбар'єрами.

Ранішевп'ятницювідразудві українки потрапили на подіум чемпіонату Європи на дистанції 800 метрів.НаталіяПрищепапринеслаУкраїні друге"золото"начемпіонатіЄвропи злегкоїатлетики,ОльгаЛяховавзяла"бронзу".

Днем раніше Сергій Нікіфоров став бронзовим призером чемпіонату Європи. Українецьвстрибкахвдовжинупоказаврезультат8,13метраіпоступивсянімцевіФабіануХейтлі,якийзтакимжерезультатомставсрібнимпризером(алезробивцез другоїспроби)."Золото"завоювавгрекМільтіадісТентоглу(8,25м).