Олімпійський чемпіон виграв забіг з одній кросівці

Кенійський бігун Консеслус Кіпруто переміг у стипль-чезі в Цюріху, виступаючи в одній кросівці

Консеслус Кіпруто завершував дистанцію з однією кросівкою. Фото AFP
Консеслус Кіпруто завершував дистанцію з однією кросівкою. Фото AFP.
Олімпійський чемпіон виграв забіг з одній кросівці //smm.ollcdn.net/img/article/11669/50_main_new.1535698766.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/11669/50_tn.1535698766.jpg Інші Кенійський бігун Консеслус Кіпруто переміг у стипль-чезі в Цюріху, виступаючи в одній кросівці

Олімпійський чемпіон Ігор 2016 в Ріо-де-Жанейро кенієць Консеслус Кіпруто переміг в бігу з перешкодами на дистанції 3000 метрів у фіналі Діамантової ліги в Цюріху, виступаючи в одній кросівці, повідомляє Sports Illustrated.

Кіпруто подолав дистанцію за 8 хвилин 10,15 секунди. Друге місце посів марокканець Суфіан Ельбаккалі (8 хвилин 10,19 секунди), третє – американець Еван Джагер (8.13,22).

Кросівка злетіла з лівої ноги Кипруто приблизно через півтори хвилини після старту, і кенієць був змушений бігти з однієї босою ногою близько 80 відсотків дистанції. Після забігу спортсмену довелося перев'язати стопу.

0005_177

Перемога Кастер Семені

Дворазова олімпійська чемпіонка кенійка Кастер Семеня здобула перемогу в бігу на дистанції 800 метрів у фіналі Діамантової ліги в Цюріху. Семеня пробігла дистанцію за 1 хвилину 55,27 секунди. Друге місце у американки Еджі Вілсон (1.57,86). Третьою стала Натой Гоулі (1.58,49) з Ямайки.

0006_158

У бігу на 5000 метрів була першою кенійка Хеллен Обірі з результатом 14 хвилин 38,39 секунди. "Срібло" дісталося голландській спортсменці Сифан Хассан (14.38,77). "Бронза" у ефіопки Сенбере Тефері (14.40,97).

Український призер чемпіонату Європи з легкої атлетики Сергій Никифоров дав інтерв'ю "Сьогодні"  про атомних людей минулого, найскладнішу планку  та уроки танців.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Олімпійський чемпіон виграв забіг з одній кросівці". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"