Підручний увійшов в десятку в гонці переслідування на Кубку світу

24 Січня 2015, 15:39

Першим у став німець Сімон Шемпп, що показав на фініші 31 хвилину 27,9 секунди і зробив два промахи

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Сімон Шемпп</span> <span class="hps">виграв</span> <span class="hps">гонку</span> <span class="hps">переслідування.</span> <span class="hps">фото</span> <
Сімон Шемпп виграв гонку переслідування. фото

Німець Сімон Шемпп став переможцем чоловічої гонки переслідування на 12,5 км на шостому етапі Кубка світу з біатлону в Антхольц-Антерсельві. Друге місце посів австрієць Сімон Едер, а замкнув трійку призерів росіянин Євген Гараничев.

Кращий результат українців - дев'яте місце Дмитра Підручного.

Біатлон. Кубок світу. Антхольц-Антерсельва. Італія. Чоловіча гонка переслідування

1. Сімон Шемпп (Німеччина) - 31.27,9 (2)
2. Сімон Едер (Австрія) - +0,1 (1)
3. Євген Гараничев (Росія) - +1,1 (1) ...

13. Дмитро Підручний (Україна) - +0.59,0 (0)
26. Артем Прима (Україна) - +2.32,6 (4)
42. Олександр Жирний (Україна) - +3.57,6 (3)
:

Ви зараз переглядаєте новину "Підручний увійшов в десятку в гонці переслідування на Кубку світу". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"