Рекордний стрибок української красуні Юлії Левченко

13 Серпня 2017, 10:38

Українка поліпшила свій особистий рекорд і завоювала "срібло" чемпіонату світу в Лондоні

Українка Юлія Левченко в суботу завоювала "срібло" чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні в стрибках у висоту. Головна красуня української збірної зуміла поліпшити особистий рекорд і взяти планку на висоті 2,01 метра. Повідомляється також, що це повторення світового рекорду для її вікової категорії.

Нагадаємо, що наші читачі протягом Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро голосували за найкрасивішу українську спортсменку на іграх в Ріо. Тоді перемогла саме Юлія Левченко.
Це перша медаль України на чемпіонаті світу-2017. Сьогодні помножити успіх може наша головна надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко, який раніше пробився у фінал.
У суботу також пройшов останній забіг в кар'єрі легендарного спринтера Усейна Болта, який після чемпіонату світу завершує кар'єру. Ямаєць біг за свою країну на останньому етапі естафети і не зміг фінішувати через травму.

Ви зараз переглядаєте новину "Рекордний стрибок української красуні Юлії Левченко". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"