Найуспішніша спортсменка в історії зимових Ігор не змогла виграти останню гонку в кар'єрі

7 Квітня 2018, 17:51

Норвезька лижниця Маріт Бьорген посіла друге місце в своїй останній гонці

<p style="text-align: justify;">Маріт Бьорген. Фото AFP</p>
Маріт Бьорген. Фото AFP

Норвезька лижниця Маріт Бьорген стала другою в гонці на 30 км класичним стилем на домашніх змаганнях в Алте, які стали для неї останніми в кар'єрі.

Співвітчизниця Бьорген Рагніль Хага посіла перше місце, обігнавши найближчу суперницю на 30 секунд. На третьому рядку розташувалася Астрід Якобсен (1: 22.43,3).

Бьорген є восьмикратною чемпіонкою Олімпійських ігор, що є абсолютним рекордом зимових Олімпіад.

Раніше повідомлялося, що
Маріт Бьорген вирішила завершити кар'єру через відсутність мотивації. "Я розумію, що у мене немає необхідної мотивації для того, щоб виступати на 100% в сезоні, тому я вибрала варіант завершити кар'єру", – заявила днями спортсменка.

0004_144

Лижні гонки. Чемпіонат Норвегії. Алта. Жінки, 30 км з роздільним стартом, вільний стиль:

1. Рагніль Хага - 1: 20.59,3
2. Маріт Бьорген - відставання 31,2
3. Астрід Якобсен - відставання 1.44,0
4. Сильї Слінд - відставання 2.07,5
5. Інгвільд Остберг - відставання 2.19,7
6. Катрін Харсен - відставання 2.39,9

Нагадаємо, що Маріт Бьорген виграла останній медальний вид програми на Олімпіаді в Пхенчхані в 2018 році - мас-старт на 30 кілометрів класичним стилем. Медаль Бйорген допомогла збірній Норвегії виграти медальний залік Ігор-2018 в Пхенчхані.

Ви зараз переглядаєте новину "Найуспішніша спортсменка в історії зимових Ігор не змогла виграти останню гонку в кар'єрі". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"