Збірна України з біатлону стала четвертою в естафеті на Кубку світу в Поклюці

11 Грудня 2016, 13:37

Перемогу здобули французькі біатлоністи, другими стали росіяни, третіми - німці

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span>Перемогу</span> <span>здобули</span> <span>французи</span> <span>з</span> <span>Мартеном</span> <span>Фуркад</span>ом <span>в</span> <span>складі</span><span>.</span> <span>Фото</span>
Перемогу здобули французи з Мартеном Фуркадом в складі. Фото

Збірна України з біатлону посіла четверте місце в чоловічій естафеті 4 по 7,5 км на другому етапі Кубка світу в словенській Поклюці.

Перемогу здобули французи, які показали результат 1 година 11 хвилин 56,51 секунди, допустивши 7 промахів на вогневих рубежах. Другими стали росіяни (+15,7 секунд), трійку призерів замкнули німці (+21,5).

Українська команда відстала від переможців на 36,3 секунди. За нашу збірну бігли Артем Прима, Сергій Семенов, Віталій Кільчицький та Дмитро Підручний.

Ви зараз переглядаєте новину "Збірна України з біатлону стала четвертою в естафеті на Кубку світу в Поклюці". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"