Збірна України посіла шосте місце в естафеті на ЧС

Наші біатлоністки через штрафний клуб не змогли поборотися за медаль

Лаура Дальмаєр бігла за Німеччиною на останньому рубежі. Фото AFP

Лаура Дальмаєр бігла за Німеччиною на останньому рубежі. Фото AFP  .
Збірна України посіла шосте місце в естафеті на ЧС //smm4.ollcdn.net/img/article/5996/95_main.jpg //smm4.ollcdn.net/img/article/5996/95_tn.jpg Інші Наші біатлоністки через штрафний клуб не змогли поборотися за медаль

У Контіолахті завершилася жіноча естафета чемпіонату світу. На жаль, у нас тільки квіти. Слабкий хід Юлії Джіми, яка так і не відновилася після хвороби, і штрафне коло Ольги Абрамової позбавили Україну шансів на медалі. Все, що вдалося Валі Семеренко, це фінішувати на шостому місці і взяти участь у квітковій церемонії.

Перемогу із запасом міцності в хвилину здобула команда Німеччини. Дворазова чемпіонка світу-2015 француженка Марі Дорані-Абер принесла своїй команді "срібло" в естафеті. А "бронзу" взяла Італія.

6. Україна- +1.42,5 (1+9)

Ви зараз переглядаєте новину " Збірна України посіла шосте місце в естафеті на ЧС". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"