Сергій Семенов посів дев'яте місце на чемпіонаті Європи з біатлону

31 Січня 2015, 16:38

Українці залишилися без нагород у спринті

<p style="text-align: justify;">Сергій Семенов. Фото AFP</p>
Сергій Семенов. Фото AFP

"Золото" чемпіонату Європи в чоловічому спринті в Отепяя завоював лідер поточного Кубка IBU Олексій Слєпов. Росіянин був дивно, як для себе, точний, пройшовши гонку без штрафу. І, володіючи високою швидкістю, впевнено зайняв перше місце.

Правда, швидше Слєпова трасу подолав норвежець Ларс Хельге Біркланд, але йому не вдалося, на відміну від переможця гонки, обійтися на вогневому рубежі без помилки. Також з одним промахом фінішував француз Антонін Гігон, що завоював бронзу.

Представники естафетної четвірки збірної України фінішували досить щільно, але лише на рубежі десятки найсильніших. Сергій Семенов і Дмитро Підручний з двома промахами стали 9-м і 11-м, а Артем Прима з одним колом штрафу зайняв 12-е місце. Відзначимо, що Артему не пощастило з номером у стартовій групі – до моменту відходу в гонку останніх номерів траса була вже істотно розбита. І показати тут високу швидкість було вкрай складно. У всіх трьох хлопців збережуться непогані шанси в гонці переслідування. Ще один наш спортсмен, Олександр Жирний, зайняв 32-е місце на фініші, при 103-х учасниках.

Результати спринту

1. Олексій Слєпов (Росія) - 22.38,0 (0 + 0)
2. Ларс Хельге Біркланд (Норвегія) - +14,5 (0 + 1)
3. Антонін Гигон (Франція) - +37,8 (1 + 0)
...
9. Сергій Семенов (Україна) - +54,9 (1 + 1)
11. Дмитро Підручний (Україна) - 1.00,6 (0 + 2)
12. Артем Прима (Україна) - +1: 03.0 (0 + 1)
32. Олександр Жирний (Україна) - +1: 47.1 (2 + 0)

Ви зараз переглядаєте новину "Сергій Семенов посів дев'яте місце на чемпіонаті Європи з біатлону". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"