Сестри з Канади зайняли весь п'єдестал Кубка світу з фрістайлу

24 Січня 2016, 11:30

Жюстін, Клое і Максим Дюфур-Лапуант посіли три перші позиції в могуле

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Сестри</span> <span class="hps">з Канади</span> <span class="hps">зайняли весь</span> <span class="hps">п'єдестал.</span> <span class="hps">фото</span> <span class="hps">fac
Сестри з Канади зайняли весь п'єдестал. фото fac

Сестри з Канади Жюстін, Клое і Максим Дюфур-Лапуант зайняли три перші місця в могуле на етапі Кубка світу з фрістайлу, який пройшов у Валь-Сен-Комі (Канада).

Жюстін Дюфур-Лапуант у фіналі набрала 86,49 бала і стала переможницею. Середня сестра Клое посіла друге місце (85,09), а старша - Максим - третє (80,72).

У чоловіків рівних не було канадцеві Мікаелю Кінгсбері, який набрав 93,42 бала. Другим з результатом 87,74 бала став австралієць Метт Грем. Замкнув трійку призерів ще один представник Канади Лоран Дюме (85,86 бала).

Ви зараз переглядаєте новину "Сестри з Канади зайняли весь п'єдестал Кубка світу з фрістайлу". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"