Словенські літаючі лижники домінують на Кубку світу

30 Січня 2016, 14:09

Петер Превц виграв етап у Саппоро, його брат Домен Превц посів друге місце, ще один словенець Роберт Кранец став третім

Словенець Петер Превц став переможцем змагань на етапі Кубка світу зі стрибків на лижах з трампліна, який проходить в японському Саппоро.

У суботу за сумою двох спроб лідер загального заліку Кубка світу набрав 299,0 бали. Друге місце зайняв його молодший брат, 16-річний Домен Превц (282,8). Трійку призерів замкнув ще один словенець Роберт Кранец (281,9).

Для 23-річного Петера Превца ця перемога стала дев'ятою в поточному розіграші Кубка світу.

У неділю в рамках етапу Кубка світу в Саппоро пройде другий старт.

Ви зараз переглядаєте новину "Словенські літаючі лижники домінують на Кубку світу". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"