26,19
29,83

Відразу дві українки потрапили на подіум чемпіонату Європи на дистанції 800 метрів

Наталія Прищепа принесла Україні друге "золото" на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, Ольга Ляхова взяла "бронзу"

УкраїнськабігункаНаталіяПрищепавиграла"золото"чемпіонатуЄвропи злегкоїатлетикивБерлінінадистанції800метрів,захистившисвійтитулнаційжедистанціїзразка2016- гороку.ЩеоднаукраїнкаОльгаЛяховавцьомужзабігусталабронзовимпризером.

УфіналіПрищепапоказаларезультат2:00.38хвилини.Ляхова-2:00.79.МіжукраїнкамирозташуваласяРенельЛамот(2:00.62)зФранції.

ФотографіїНаталіїПрищепитаОльгиЛяховоїнафініші
:

Нагадаємо,перше "золото"УкраїнінацьомучемпіонатіЄвропиприніс ходок Мар'ян Закальницький.

Днем раніше Сергій Нікіфоров став бронзовим призером чемпіонату Європи. Українецьвстрибкахвдовжинупоказаврезультат8,13метраіпоступивсянімцевіФабіануХейтлі,якийзтакимжерезультатомставсрібнимпризером(алезробивцез другоїспроби)."Золото"завоювавгрекМільтіадісТентоглу(8,25м).

Ще раніше наш плавець Михайло Романчук став дворазовим чемпіоном Європи з плавання.Українецьзавоюваввжетретюмедальнаконтинентальній першостівШотландії.

Ви зараз переглядаєте новину " Відразу дві українки потрапили на подіум чемпіонату Європи на дистанції 800 метрів". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"