Потрійний успіх українських плавців на Кубку світу в Токіо

10 Листопада 2018, 13:18

Михайло Романчук взяв бронзу і золото, Сергій Фролов - бронзу

<p style="text-align: justify;">Михайло Романчук. Фото facebook.com/olympicua</p>
Михайло Романчук. Фото facebook.com/olympicua

На стартував учора в Токіо шостому етапі Кубка світу з плавання знову блискучі результати показав один з провідних українських плавців - Михайло Романчук, який в серпні був визнаний кращим спортсменом місяця в Україні.Нагадаємо, що це передостанній етап Кубка світу, триватиме до 11 листопада включно, а останній відбудеться 15-17 листопада в Сінгапурі.

Спочатку Романчук в Токіо показав третій результат на дистанції 400 метрів вільним стилем - 3: 42,63. Українець програв переможцю - Маку Хортону з Австралії - 2,05 секунди. Другим був японець Косуке Хагіно, що відстав від чемпіона на 1,66 секунди. Шостим у фінальним запливі виявився ще один українець - Сергій Фролов (програв Хортону 4,44 секунди).

А на дистанції 1500 метрів вільним стилем Романчук і Фролов дружно
, як і на п'ятому етапі Кубка світу в Пекіні (2-4 листопада), піднялися на п'єдестал пошани. Романчук виграв дистанцію з показником 14: 27,93, Фролов відстав на 11,29 секунди. Другим до фінішу прийшов японець Сього Такеда (програв Романчуку 5,33 секунди).

Нагадаємо, що в кінці літа Михайло Романчук став дворазовим переможцем чемпіонату Європи 2018 року з плавання, який проходив в Глазго, Шотландія.

Також ми писали, що українська легкоатлетка Марина Бех вийшла заміж за віце-чемпіона світу з плавання Михайла Романчука.

Ви зараз переглядаєте новину "Потрійний успіх українських плавців на Кубку світу в Токіо". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"