Потрійний успіх українських плавців на Кубку світу в Токіо

10 листопада 2018, 13:18

Михайло Романчук взяв бронзу і золото, Сергій Фролов - бронзу

Михайло Романчук. Фото facebook.com/olympicua

Настартував учоравТокіошостомуетапіКубкасвітуз плаваннязновублискучірезультатипоказаводинзпровіднихукраїнськихплавців-МихайлоРоманчук,якийв серпні був визнаний кращим спортсменом місяця в Україні.Нагадаємо,щоцепередостаннійетапКубкасвіту,триватимедо 11 листопадавключно,аостаннійвідбудеться15-17 листопадавСінгапурі.

СпочаткуРоманчуквТокіопоказавтретійрезультатнадистанції400метріввільнимстилем-3:42,63.Українецьпрогравпереможцю-МакуХортонузАвстралії-2,05секунди.ДругимбувяпонецьКосукеХагіно,що відставвідчемпіонана1,66секунди.Шостимуфінальнимзапливівиявивсящеодинукраїнець-СергійФролов(програвХортону4,44секунди).

Анадистанції 1500метріввільнимстилемРоманчукіФроловдружно
, як і на п'ятому етапі Кубка світу в Пекіні (2-4 листопада), піднялисянап'єдесталпошани.Романчуквигравдистанціюзпоказником14:27,93,Фроловвідставна11,29секунди.ДругимдофінішуприйшовяпонецьСьогоТакеда(програвРоманчуку5,33секунди).

Нагадаємо, що в кінці літа Михайло Романчук став дворазовим переможцем чемпіонату Європи 2018 року з плавання, який проходив в Глазго, Шотландія.

Горілка, сюрпризи для фанатів і град шайб: як у Броварах стартував Континентальний кубок

Також ми писали, що українська легкоатлетка Марина Бех вийшла заміж за віце-чемпіона світу з плавання Михайла Романчука.