Учасниця Олімпіади-2016 Марія Улітіна виграла чемпіонат України з бадмінтону

9 Лютого 2017, 01:11

У Харкові завершився чемпіонат України з бадмінтону

<p style="text-align: justify;">Марія Улітіна. Зірка Олімпіади в Ріо підтвердила клас. фото AFP</p>
Марія Улітіна. Зірка Олімпіади в Ріо підтвердила клас. фото AFP

Титул чемпіонки України очікувано дістався першій ракетці країни Марії Улітіна, яка під час Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро пройшла в плей-офф, обігравши кількох титулованих спортсменок. Крім того, в першості країни Улітіна взяла ще й дві "бронзи" – у парі і міксті. У фіналі одиночної першості Марія обіграла Наталю Войцех.

Серед чоловіків чемпіонів став Артем Почтарьов.

У чоловічій парній категорії перемогли Геннадій Натаров та Артем Почтарьов, в жіночій парній – Юлія Казарінова і Олена Прус, в змішаній парній – Валерій Атращенков і Єлизавета Жарка.

У змаганнях брали участь близько 80-ти найсильніших бадмінтоністів з усієї України.

Ви зараз переглядаєте новину "Учасниця Олімпіади-2016 Марія Улітіна виграла чемпіонат України з бадмінтону". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"