Україна виграла дві медалі на ЧЄ з сучасного п'ятиборства

"Срібло" взяли Терещук і наша жіноча збірна

<div id="gt-res-content" class="almost_half_cell">
<div style="zoom: 1;" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Вікторія</span> <span class="hps">Терещук.</span> <span class="hps">Фото</span> <span class="hps">НОК<
Вікторія Терещук. Фото НОК

В угорському Секешфехерварі відбулися фінальні жіночі змагання на чемпіонаті Європи з сучасного п'ятиборства, на якому збірна України протягом дня завоювала дві медалі.

Найбільш вдало виступила Вікторія Терещук, яка після всіх дисциплін в сумі набрала 1344 бали і зайняла друге місце за підсумками турніру.

Крім того, українська збірна за сумою результатів трьох своїх спортсменок - 3911 очок - також посіла друге місце, одержавши срібні медалі. Поступилися Терещук, Спас і Хохлова лише на один бал збірній Німеччини.

Ви зараз переглядаєте новину "Україна виграла дві медалі на ЧЄ з сучасного п'ятиборства". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"