Україна взяла медаль в бігу на 400 метрів c бар'єрами на чемпіонаті Європи

11 Серпня 2018, 09:52

Ганна Рижикова фінішувала другою і отримала "срібло" ЧЄ з легкої атлетики в Берліні

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Ганна</span> <span>Рижикова</span><span>.</span> <span>Фото</span><span>:</span> <span>кадр</span> <
Ганна Рижикова. Фото: кадр

Українська бігунка Ганна Рижикова в Берліні завоювала "срібло" чемпіонату Європи з легкої атлетики на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

28-річна спортсменка пробігла дистанцію за 54.51 секунди - це кращий результат Рижикової в сезоні. Першою фінішувала представниця Швейцарії Леа Шпрунгер (54.33), третьою - британка Меган Біслі (55.31). Ще одна українка Вікторія Такачук фінішувала сьомою з результатом 56,15 секунди.

Раніше в п'ятницю відразу
дві українки потрапили на подіум чемпіонату Європи на дистанції 800 метрів.Наталія Прищепа принесла Україні друге "золото" на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, Ольга Ляхова взяла "бронзу".

Нагадаємо, перше "золото" Україні на цьому чемпіонаті Європи приніс ходок Мар'ян Закальницький.

Днем раніше Сергій Нікіфоров став бронзовим призером чемпіонату Європи. Українець в стрибках в довжину показав результат 8,13 метра і поступився німцеві Фабіану Хейтлі, який з таким же результатом став срібним призером (але зробив це з другої спроби). "Золото" завоював грек Мільтіадіс Тентоглу (8,25 м).

Ви зараз переглядаєте новину "Україна взяла медаль в бігу на 400 метрів c бар'єрами на чемпіонаті Європи". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"