Україна завоювала чергове "золото" на юнацькій Олімпіаді

11 Жовтня 2018, 10:14

Назар Чепурний виступав у складі "Команди Сімони Байлз" в змаганнях з мультидисциплін гімнастики

<p style="text-align: justify;">Фото: НОК України</p>

Український гімнаст Назар Чепурний виграв "золото" юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі. 15-річний українець у складі "Команди Сімони Байлз" став переможцем змагань з мультидисциплін гімнастики.

У вправах на коні Чепурний зайняв 11-те місце (12.400), на кільцях – 18-те (12.266), на килимі він показав 5-й результат (13.566), на перекладині – 14-й (12.400), а в опорному стрибку українець став 19-м (13.000). Найкращий результат Чепурний продемонстрував на паралельних брусах, набравши 13.833 очка і ставши третім.

Для збірної України це "золото" вже четверте на юнацькій Олімпіаді. Раніше на найвищий щабель п'єдесталу пошани двічі піднімалася шпажистка Катерина Чорній, а весляр Іван Тищенко – один раз.

Раніше ми писали, що Катерина Чорній стала дворазовою олімпійською чемпіонкою. Наша фехтувальниця стала переможницею командних змагань.

Також вчора  Україна завоювала друге "золото" на юнацькій Олімпіаді. Чемпіоном Буенос-Айреса став Іван Тищенко в академічному веслуванні.

Раніше на юнацьких ОІ в боротьбу вступили наші баскетболісти 3х3. Капітан чоловічої збірної України Олександр Сидорук розповів, що виконує функції тренера на майданчику.

Ви зараз переглядаєте новину "Україна завоювала чергове "золото" на юнацькій Олімпіаді". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"