10 Жовтня 2018, 18:33

Чемпіоном Буенос-Айреса став Іван Тищенко в академічному веслуванні

<p style="text-align: justify;">Тищенко з тренером Михайлом Гуленком і Сергієм Бубкою</p>
Тищенко з тренером Михайлом Гуленком і Сергієм Бубкою

Сьогодні скарбничка збірної України на Юнацьких Олімпійських іграх, які проходять в аргентинському Буенос-Айресі, поповнилася золотою нагородою. Олімпійським чемпіоном став 18-річний Іван Тищенко з Черкас. Наш спортсмен виграв фінальний заїзд одинаків в академічному веслуванні.

Нагадаємо, що це друге "золото" в активі української команди на Іграх-2018 в Аргентині. Раніше чемпіонкою Буенос-Айреса-2018 стала Катерина Чорній, яка виграла змагання в шпазі. Чорній стала першою спортсменкою в історії українського фехтування, яка здобула медаль на Юнацькій Олімпіаді.

Крім того, в активі збірної України вже є "бронза" Олімпіади, яку добув дзюдоїст Олег Вередиба.

Раніше на Юнацьких ОІ в боротьбу вступили наші баскетболісти 3х3. Капітан чоловічої збірної України Олександр Сидорук розповів, що виконує функції тренера  на майданчику.

Ви зараз переглядаєте новину "Україна завоювала друге "золото" на Юнацькій Олімпіаді". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"