Українці завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні

1 березня, 18:17

Нагороди завоювали чоловіча і жіноча команди

/ Фото: AFP

1 березня українські спортсмени завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні, який проходить в турецькому Самсуні з 26 лютого по 2 березня. Команда українських лучників в дисципліні класичний лук в складі Віктора Рубана, Владислава Лисняка і Юрія Гавелка стала срібним призером, програвши фінальну сутичку росіянам (1: 5). "Бронза" у Туреччині.

Наші дівчата Анастасія Павлова, Поліна Родіонова і Лідія Січенікова завоювали бронзу в командному змаганні. У півфіналі українки поступилися грузинкам (3: 5), але у втішному фіналі виявилися сильнішими білорусок (5: 4). "Золото" дісталося росіянкам.

Раніше ми писали, що фристайліст, якого переманює Росія, визнаний кращим спортсменом України. НОК вшанував Олександра Абраменка за "срібло" чемпіонату світу. Його тренер також удостоєний нагороди.

"Шахтар" гостює у Львові, у "Динамо" – вихідний: розклад і результати 4 туру чемпіонату України

Також ми писали, що український борець-репер може перейти в ММА. У наступному році Жан Беленюк може стати бійцем змішаних єдиноборств.

А кілька днів тому два українських плавці потрапили на один п'єдестал в Бельгії. Михаил Романчук завоевал золото, а его соотечественнику Сергею Фролову на этой же дистанции досталась бронза.