Українець Андрій Говоров завоював бронзову медаль на ЧС з плавання

19 Серпня 2014, 20:34

Наш плавець став учасником унікального запливу

<p style="text-align: justify;">Андрій Говоров (перший зліва) завоював "бронзу" на ЧС з плавання. Фото AFP</p>
Андрій Говоров (перший зліва) завоював "бронзу" на ЧС з плавання. Фото AFP

Українець Андрій Говоров завоював бронзову медаль чемпіонату світу з плавання, який проходить у Берліні.

Наш плавець став учасником унікального фіналу, в якому було чотири призери, причому, без "срібла".

На дистанції 50 метрів батерфляєм найкращий час показали два спортсмени – француз Флоран Ману і білорус Євген Цуркін, їх час 23,00. Наш Андрій Говоров і британець Бенжамін Прауд так само показали однаковий результат! 23,21 – і "бронза" дістається обом спортсменам!

Для України це вже п'ята медаль у загальній скарбничці на нинішньому ЧС. Раніше наші синхроністки завоювали "золото" і три "бронзи".

Ви зараз переглядаєте новину "Українець Андрій Говоров завоював бронзову медаль на ЧС з плавання". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"