<div style="zoom: 1;" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Бондаренко</span> <span class="hps">отримав</span> <span class="h
  Бондаренко отримав

Українець Богдан Бондаренко увійшов в трійку найкращих легкоатлетів 2014 року в Європі, повідомляє УНН з посиланням на представників Федерації легкої атлетики України.

За повідомленням, урочиста церемонія нагородження Європейської асоціації легкої атлетики Golden Tracks відбулася сьогодні в Баку.

Як зазначили в ФЛАУ, цього року Бондаренко виграв чемпіонат Європи та Континентальний кубок ІААФ, повторив рекорд Європи і встановив національний рекорд України зі стрибків у висоту (2,42 м).

Відзначимо, що кращим легкоатлетом-2014 в Європі обрано француз Рено Лавіллені. У лютому, на турнірі "Зірки жердини" в Донецьку він побив світовий рекорд зі стрибків з жердиною, який належав Сергію Бубці, - 6,16 м, а в серпні виграв чемпіонат Європи.

При цьому кращою легкоатлеткою-2014 в Європі названа голландка Дафне Шіпперс (чемпіонка Європи з бігу на 100 м і 200 м).

Крім того, в номінації "Зірка, яка сходить" перемогли британець Адам Джеміль (чемпіон Європи з бігу на 200 м і в естафеті 4х100 м) та росіянка Марія Кучіна (чемпіонка світу в приміщенні, срібний призер чемпіонату Європи зі стрибків у висоту).

Ви зараз переглядаєте новину "Українець потрапив до трійки кращих європейських легкоатлетів в цьому році". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"