Українець пройшов 50 км швидше за всіх на чемпіонаті Європи

7 Серпня 2018, 15:08

Мар'ян Закальницький завоював "золото" чемпіонату Європи в ходьбі на 50 кілометрів

<p style="text-align: justify;">Мар'ян Закальницький виграв чемпіонат Європи. Фото AFP</p>
Мар'ян Закальницький виграв чемпіонат Європи. Фото AFP

Українець Мар'ян Закальницький завоював "золото" в ходьбі на 50 кілометрів на об'єднаному чемпіонаті Європи з літніх видів спорту. У вівторок в Берліні наш спортсмен подолав дистанцію за 3 години 46 хвилин 32 секунди. Другим став словак Матей Тот (+55 секунд), "бронзу" завоював білорус Дмитро Дюбін (+1 хвилина 27 секунд).

Мар'ян Закальницький виграв чемпіонат Європи. Фото AFP

У жінок "золото" в ходьбі на цій дистанції завоювала Інеш Енрікеш з Португалії, яка фінішувала з рахунком 4 години 9 хвилин 21 секунда. Другою стала українка Аліна Цвілій (+3 хвилини 23 секунди), "бронза" у іспанки Юлії Такач (+6 хвилин 1 секунда).

0007_36

Нагадаємо, що сьогодні українки завоювали ще одне "срібло" чемпіонату Європи в синхронному плаванні. Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук посіли друге місце в довільній програмі дуетів.

Раніше сьогодні українка виграла срібну медаль у велоспорті на чемпіонаті Європи. Для Олени Старикової це друге "срібло" на ЧЄ.

Нагадаємо, що в Києві пройде чемпіонат Європи зі стрибків у воду в 2019 році. Таке рішення було ухвалене сьогодні Європейською лігою плавання.

Ви зараз переглядаєте новину "Українець пройшов 50 км швидше за всіх на чемпіонаті Європи". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"