Українець Романчук завоював ще одну медаль на Юнацькій Олімпіаді

21 Серпня 2014, 14:24

Наш плавець приніс в скарбничку збірної "срібло" в запливі на 800 метрів

<p style="text-align: justify;">Михайло Романчук завоював ще одну медаль в Нанкіні. Фото НОК України</p>
Михайло Романчук завоював ще одну медаль в Нанкіні. Фото НОК України

Автор першої нагороди в скарбничці української збірної на II Юнацьких Олімпійських іграх Михайло Романчук приносить рідній країні ще одну медаль.

Наш плавець, який у перший день змагань тріумфально переміг на 400 м вільним стилем, сьогодні фінішував другим на дистанції 800 м.

Від медалі вищої проби Михайла розділили дві секунди. "Срібний" результат українця - 7:56.34.

"Золото" на рахунку представника Єгипту Акрама Ахмеда (7:54.29), "бронза" в активі Хенріка Хрістіансена з Норвегії (7:57.07).

Нагадаємо, що на дистанції в 400 метрів 18-річний український спортсмен продемонстрував час 3:49.76, обігнавши найближчого суперника практично на півтори секунди.

[LINKED_ARTS]

Ви зараз переглядаєте новину "Українець Романчук завоював ще одну медаль на Юнацькій Олімпіаді". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"