18 Серпня 2014, 13:28

Павло Коростильов переміг у кульовій стрільбі на Олімпіаді в Нанкіні

<p style="text-align: justify;">Павло Коростильов. Фото НОК України</p>
Павло Коростильов. Фото НОК України

Другий змагальний день на літніх Юнацьких Олімпійських іграх в китайському Нанкіні приносить Україні третю нагороду і другу "золоту" медаль. Її володарем став Павло Коростильов в кульовій стрільбі.

Наш спортсмен із другим результатом кваліфікувався у фінал, набравши в сумі 582 очка. У фіналі всі бали знімаються і боротьба починається з початку. Павло, який захопив лідерство практично на початку сесії, нікому перемогу не віддав. У підсумку його чемпіонська сума склала 203,4 бала, що на 0,6 очка більше світового рекорду, який він сам і встановив цього року.

Срібним призером став кореєць Чеонжанг Кім (199.8), а бронзовим - француз Едоардо Дортомб (178,6).

дуже щасливий, що зумів перемогти. Моя мама зрадіє, адже хотіла, щоб я завоював медаль", - прокоментував чемпіон
.

0014_33

Нагадаємо, що вчора "золото" Юнацьких Олімпійських ігор завоював наш плавець Михайло Романчук на дистанції 400 метрів вільним стилем, а дзюдоїст Богдан Ядов став володарем срібної медалі у ваговій категорії до 66 кг.

Ви зараз переглядаєте новину "Українець зі світовим рекордом завоював "золото" Юнацької Олімпіади". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"