Українець завоював срібло чемпіонату світу з плавання

30 липня 2017, 21:21

Наш плавець поступився переможцю двома секундами в запливі на 1500 метрів кролем

Михайло Романчук. фото AFP

Український плавець Михайло Романчук завоював срібну медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходив у Будапешті.

Наш спортсмен став другим на дистанції 1500 метрів кролем. Час Романчука – 14.37,14.

Чемпіоном Європи на цій дистанції став італієць Грегоріо Пальтріньєрі, що фінішував за 14 хвилин 35,85 секунди. Третє місце дісталося австралійцю Маку Хортону (14.47,70).

"Шахтар" – "Динамо" Загреб: відео голів та кращих моментів матчу Ліги чемпіонів

Нагадаємо, що раніше на змаганнях бронзовим призером став Андрій Говоров. Ця медаль стала для України першою на світових чемпіонатах з плавання за 10 років.