Українка Єлизавета Яхно завоювала сім медалей на чемпіонаті Європи

7 Серпня 2018, 17:04

Наша синхроністка у вівторок в одиночній вільній програмі посіла третє місце

<p style="text-align: justify;">Єлизавета Яхно. Фото Instagram</p>
Єлизавета Яхно. Фото Instagram

Українська синхроністка Єлизавета Яхно завоювала свою сьому медаль чемпіонату Європи-2018, який проходить в Глазго. В одиночній вільній програмі у вівторок українка показала результат 92.1333 (27.7000 виконання, 36.9333 враження і 27.5000 складність) і вперше опустилася нижче другого місця на чемпіонаті Європи в Глазго, поступившись 0,667 балів італійці Лінді Черруті і 2.8000 очка росіянці Світлані Колесніченко.

Таким чином, в 20 років Яхно є триразовим призером Європейських ігор, чотириразовим призером чемпіонату світу і семиразовим призером чемпіонату Європи. Відзначимо, що цим виступом завершилася змагальна програма в синхронному плаванні на чемпіонаті Європи.

Єлизавета Яхно. Фото AFP

Нагадаємо, що сьогодні українки завоювали ще одне "срібло" чемпіонату Європи в синхронному плаванні. Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук стали другими в довільній програмі дуетів.

Також у вівторок Мар'ян Закальницький завоював "золото" чемпіонату Європи в ходьбі на 50 кілометрів. У жінок у ходьбі на даній дистанції друге місце посіла українка Аліна Цвілій.

Ви зараз переглядаєте новину "Українка Єлизавета Яхно завоювала сім медалей на чемпіонаті Європи". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"