Українка завоювала срібну медаль на Юнацькій Олімпіаді

24 Серпня 2014, 10:33

Джойс Коба стала другою у бігу на 200 метрів

<p style="text-align: justify;">Джойс Коба. Фото НОК України</p>
Джойс Коба. Фото НОК України

Юнацька збірна України на Олімпійський Іграх в Нанкіні поповнила свою скарбничку срібною медаллю. Вихованка вінницького спорту, українка Джойс Коба завоювала "срібло" в бігу на 200 м. Її результат - 23.94.

Відзначимо, що перед Олімпіадою на Європейському юнацькому олімпійському відборі в Баку українка виграла 200-метрівку та встановила рекорд змагань - 23,81 секунди.

Цей результат нашої талановитої співвітчизниці був кращим в Європі в цьому сезоні. Коба тоді також побила рекорд Вінницької області, що належав раніше олімпійській чемпіонці Ігор у Пекіні Наталії Добринській.

Ви зараз переглядаєте новину "Українка завоювала срібну медаль на Юнацькій Олімпіаді". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"