Українка Зевіна завоювала срібну медаль на етапі Кубка Світу

29 Вересня 2014, 15:38

Наша плавчиня програла тільки п'ятикратній чемпіонці світу

<p style="text-align: justify;"><span><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Дарина</span> <span class="hps">Зевіна</span><span>.</span> <span class="hps">фото</span> <span class="hps">AFP</span></span></span></p>
Дарина Зевіна. фото AFP

У понеділок, 29 вересня, українська плавчиха Дарина Зевіна завоювала срібну медаль на етапі Кубка світу, який зараз проходить в Гонконзі, Китай.

Наша спортсменка на дистанції 50 метрів на спині фінішувала другою, пропливши дистанцію за 27 секунд.

Перше ж місце дісталося п'ятикратній чемпіонці світу венгерці Катрінці Хоссу, яка з результатом 26, 24 секунди завоювала "золото". Третє місце дісталося плавчині Еу Хой Шун Стефані з Гонконгу, яка пропливла 50 метрів за 27,33 секунди.

Ви зараз переглядаєте новину "Українка Зевіна завоювала срібну медаль на етапі Кубка Світу". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"