Українські борці виграли дві медалі на чемпіонаті Європи

"Срібло" завоював Чернецький, "бронзу" взяв Цимбалюк

Каяалпу переміг Чернецького. Фото AFP
Каяалпу переміг Чернецького. Фото AFP.

На чемпіонаті Європи з боротьби, який проходить в Ризі, у вихідні за медалі борються представники греко-римського стилю. З восьми комплектів нагород в цьому в вигляді в суботу були розіграні чотири.

Українець Дмитро Цимбалюк, який виступає у ваговій категорії до 59 кг, не зміг пробитися до головного фіналу, але в битві за "бронзу" здобув впевнену перемогу над хорватом Іваном Лізатовічем.

До вирішальної стадії дістався бронзовий призер чемпіонату світу в Лас-Вегасі Дмитро Чернецький (вагова категорія 130 кг). Але в битві за "золото" українець поступився представнику Туреччини Різе Каяалпу, який в Лас-Вегасі став чемпіоном світу.

У неділю будуть розіграні медалі ще в чотирьох вагових категоріях. Головною надією України буде чинний чемпіон світу Жан Беленюк.

На європейській першості наші борці завоювали найбільше нагород – 13. З них – 5 срібних і 8 бронзових.

Ви зараз переглядаєте новину " Українські борці виграли дві медалі на чемпіонаті Європи". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"