Українські вершники завоювали друге місце на Кубку націй

Збірна з конкуру на турнірі в Австрії програла лише полякам

Українська збірна з конкуру
Українська збірна з конкуру.
Українські вершники завоювали друге місце на Кубку націй //smm1.ollcdn.net/img/article/7139/8_main.jpg //smm7.ollcdn.net/img/article/7139/8_tn.jpg Інші Збірна з конкуру на турнірі в Австрії програла лише полякам

Українська збірна з конкуру, поступившись лише команді з Польщі, виборола друге місце на турнірі з кінного спорту Кубок націй, що проходив в австрійському Лінці. У змаганнях брали участь команди з 13 країн: України, Польщі, Норвегії, Іспанії, Австрії, Люксембургу, Угорщини, Португалії, Словаччини, Литви, Росії, Австралії, Японії.

Під прапором нашої країни виступали Олександр Онищенко, Ренні Теббель, Ференц Центірмат і Кассіо Ріветті. Українські конкуристи відстали від переможців всього на один бал, набравши 16 штрафних пунктів. "Ми задоволені нашим виступом, це хороший результат перед участю в Олімпіаді", – прокоментував учасник Олімпійських Ігор 2008 і 2012 років Олександр Онищенко

Третіми фінішували спортсмени команди з Норвегії з 20 штрафними балами. Іспанія і Японія завершили змагання на четвертому місці (22 штрафних бали).

Ви зараз переглядаєте новину " Українські вершники завоювали друге місце на Кубку націй". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"