Українські синхроністки стали чемпіонками Європи в комбінації

5 Серпня 2018, 17:59

Наша команда посіла місце на п'єдесталі між італійками і іспанками

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

Збірна України з синхронного плавання завоювала золоті медалі в командній комбінації на чемпіонаті Європи. За нашу команду виступали Марина Алексєєва, Валерія Апрельєва, Олександра Кашуба, Катерина Резник, Аліна Шинкаренко, Владислава Алексєєва, Марта Федіна, Яна Наріжна, Анастасія Савчук, Єлизавета Яхно.

Українки набрали 94,4667 бала, випередивши збірну Італії (92,6000) і Іспанії (91,4667).

Раніше сьогодні ми писали, що
українка Димченко завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи з греблі. Українка упустила друге місце після перегляду "фотофінішу".

Раніше чемпіоном Європи став українець Михайло Романчук, який першим фінішував на дистанції 400 метрів вільним стилем. Треба сказати, що у Михайла буде ще можливість виграти континентальні нагороди. Він виступить в Глазго на дистанціях 800 м і 1500 м вільним стилем.

Континентальне "золото" виграв велосипедист Роман Гладиш, який переміг в скретчі. Ще одну медаль у велоспорті принесли Україні Любов Басова і Олена Старикова, що завоювали "срібло" в командному спринті.

Крім того, украинские синхроністки Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук завоювали "срібло" континентальної першості.

Ви зараз переглядаєте новину "Українські синхроністки стали чемпіонками Європи в комбінації". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"