Українські синхроністки стали чемпіонками Європи в комбінації

Наша команда посіла місце на п'єдесталі між італійками і іспанками

Фото AFP
Фото AFP.
Українські синхроністки стали чемпіонками Європи в комбінації //smm5.ollcdn.net/img/article/11601/33_main_new.1533481208.jpg //smm3.ollcdn.net/img/article/11601/33_tn.1533481208.jpg Інші Наша команда посіла місце на п'єдесталі між італійками і іспанками

ЗбірнаУкраїниз синхронного плаваннязавоювалазолотімедалівкоманднійкомбінаціїначемпіонатіЄвропи.ЗанашукомандувиступалиМаринаАлексєєва,ВалеріяАпрельєва,ОлександраКашуба,КатеринаРезник,АлінаШинкаренко,ВладиславаАлексєєва, МартаФедіна,ЯнаНаріжна,АнастасіяСавчук,ЄлизаветаЯхно.

Українкинабрали94,4667бала,випередившизбірнуІталії(92,6000)іІспанії(91,4667).

Ранішесьогоднімиписали,що
українка Димченко завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи з греблі. Українкаупустиладруге місцепісляперегляду"фотофінішу".

Раніше чемпіоном Європи став українець Михайло Романчук, якийпершимфінішувавнадистанції400метріввільнимстилем.Требасказати,щоуМихайлабудещеможливістьвигратиконтинентальнінагороди.ВінвиступитьвГлазгонадистанціях800мі1500 мвільнимстилем.

Континентальне "золото" виграв велосипедист Роман Гладиш, якийперемігвскретчі.Щеоднумедальу велоспортіпринеслиУкраїніЛюбовБасоваіОленаСтарикова,що завоювали"срібло"вкомандномуспринті.

Крім того, украинские синхроністки Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук завоювали "срібло" континентальної першості.

Ви зараз переглядаєте новину " Українські синхроністки стали чемпіонками Європи в комбінації". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"