Українські спринтери зайняли дев'яте місце в естафеті на ЧЄ

16 Серпня 2014, 17:12

Чоловіча збірна України не змогла пробитися до вісімки кращих у естафеті 4х100 метрів

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Кращий час</span> <span class="hps">показали</span> <span class="hps">німці</span></span>. Фото AFP</p>
Кращий час показали німці. Фото AFP

Українська чоловіча збірна посіла дев'яте місце в кваліфікації естафети 4х100 метрів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Цюріху. Результат нашої збірної - 39.03 секунди. У фінал змагань пробилися вісім найкращих збірних.

Кращий час у кваліфікації показали німецькі спринтери - 38.15 секунди, це кращий результат сезону.

Цюріх. Чемпіонат Європи з легкої атлетики. Естафета 4х100 метрів, чоловіки:

0005_53

Ви зараз переглядаєте новину "Українські спринтери зайняли дев'яте місце в естафеті на ЧЄ". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"