Український дует став чемпіоном Європи зі стрибків у воду

Результат Олега Колодія та Софії Лискун виявився недосяжним для суперників

Олег Колодій та Софія Лискун. Фото НОК України
Олег Колодій та Софія Лискун. Фото НОК України.

Продовжують радувати своїми успіхами українські спортсмени в Глазго, де проходить відразу цілий ряд європейських першостей. Черговим блискучим досягненням українців стала золота нагорода в змаганнях змішаних команд зі стрибків у воду.

Наші Олег Колодій та Софія Лискун набрали загальну суму балів 355.90 і виявилися недосяжними для суперників. Таким чином, на рахунку українців нагорода найвищої якості і перший ступінь п'єдесталу пошани.

Раніше чемпіоном Європи став українець Михайло Романчук, який першим фінішував на дистанції 400 метрів вільним стилем. Треба сказати, що у Михайла буде ще можливість виграти континентальні нагороди. Він виступить в Глазго на дистанціях 800 м вільним стилем.

Пізніше Михайло Романчук завоював ще одну медаль на чемпіонаті Європи з плавання Українець менше секунди програв переможцю запливу Флоріанові Веллброку.

Днями українські синхроністки стали чемпіонками Європи в комбінації. Наша команда посіла місце на п'єдесталі між італійками та іспанками.

А перед цим  українка Димченко завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи з веслування. Українка упустила друге місце після перегляду "фотофінішу".

Ви зараз переглядаєте новину " Український дует став чемпіоном Європи зі стрибків у воду". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"