28 Червня 2015, 17:36

Наша команда вважалася фаворитом змагань, але навіть не вийшла на старт

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Андрій</span> <span class="hps">Хлопцов</span><span>.</span> <span class="hps">Фото</span> <span class="hps">НОК</span> <span class="hps">України</span></
Андрій Хлопцов. Фото НОК України

У суботу, 27 липня, в ранковій програмі плавання Європейських ігор українські вболівальники з нетерпінням чекали старту естафети 4х100 метрів комплексом, де наша команда вважалася одним з фаворитів, але в підсумку наша команда навіть не вийшла на старт кваліфікації.

Як у результаті виявилося, причина відсутності нашої команди виявилася проста - найуспішніший плавець нашої команди Андрій Хлопцов, який виграв у Баку дві медалі, проспав і не приїхав на старт, а замінити в терміновому порядку нашого спортсмена не вдалося. Про це розповіли коментатори UA: Першого під час трансляції Ігор у Баку.

Раніше Андрій Хлопцов приніс Україні "золото" Європейських ігор на дистанції 50 метрів батерфляєм, а на дистанції 50 метрів на спині Хлопцов став бронзовим призером Європейських ігор.

Ви зараз переглядаєте новину "Український плавець проспав свій заплив на Європейських іграх". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"