Валя Семеренко увійшла до топ-10 в гонці переслідування на Кубку світу

23 Січня 2016, 14:58

На етапі в Антерсельві гонку переслідування виграла росіянка Юрлова

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Гонку переслідування</span> <span class="hps">у жінок</span> <span class="hps">виграла</span> <span class="hps">росіянка</span> <span class="hps">Юрлова</span><span>.</span>
Гонку переслідування у жінок виграла росіянка Юрлова.

На шостому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в італійському місті Антерсельва, пройшла жіноча гонка переслідування на 10 км.

Перемогу здобула росіянка Катерина Юрлова, яка з одним промахом показала результат 30 хвилин 7,3 секунди. Другою стала швейцарка Селіна Гаспарін (1 промах, +12 секунд). Замкнула трійку кращих італійка Доротея Вірер (3 промахи, +18 секунд).

Кращий український результат - дев'яте місце Валі Семеренко. Олена Підгрушна фінішувала 14-ю.