Весь подіум гонки переслідування на "Тур де Скі" зайняли норвежки

4 Січня 2015, 13:47

Українські спортсменки у змаганні участі не беруть

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Маріт</span> <span class="hps">Бйорген на</span> <span class="hps">фініші.</span> <span class="hps">фото</span> <span class="hps">AFP</span></span></p>
Маріт Бйорген на фініші. фото AFP

Норвежка Маріт Бйорген стала переможницею гонки переслідування на лижній багатоденці "Тур де Скі", яка стартувала в суботу в Оберстдорфі (Німеччина).

У неділю Бйорген, яка перемогла днем раніше в пролозі, подолала 10 кілометрів за 29 хвилин 27,6 секунди. Друге і третє місця також дісталися представницям Норвегії Хейді Венг (+56,2 секунди) і Терезі Йохеуг (+56,8).

Українські спортсменки у змаганні участі не беруть.

Ви зараз переглядаєте новину "Весь подіум гонки переслідування на "Тур де Скі" зайняли норвежки". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"