Вперше в чемпіонаті Європи взяли участь сестри-трійнята

Сестри з Естонії фінішували в марафонській дистанції на ЧЄ з легкої атлетики

<div id="gt-res-content" class="almost_half_cell">
<div style="zoom: 1;" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Сестри</span> <span class="hps">Луйк</span> <span class="hps">взяли участь</span> <span class="hps">в&
Сестри Луйк взяли участь в&

Естонські спортсменки 28-річні сестри-трійнята Лейла, Лійна і Лілі Луйк в суботу фінішували в марафонському забігу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить у швейцарському Цюріху.

Вперше в історії чемпіонату Європи в одному забігу брали участь відразу три близнюки, повідомило Естонське телебачення. Лійна фінішувала 29, Лейла на 43-му місці, Лілі зайняла 47-е місце серед 53 учасниць, що вийшли на старт.

Чемпіонкою Європи стала француженка Крістель Доні, срібло дісталося італійці Валерії Странео, трійку призерів замкнула португалка Джессіка Аугусто.

Чемпіонат Європи в Цюріху завершиться в неділю.

Ви зараз переглядаєте новину "Вперше в чемпіонаті Європи взяли участь сестри-трійнята". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"